piątek, 11 października 2013

Rozdział 3 ;3


                                                              *Oczami Perrie*

 
Wstałam o 6:20. Dziewczyny spały. Postanowiłam zejść na dół i coś zjeść . Zrobiłam gofry ;)).

Poszłam do salonu i zaczęłam jeść. Po skończeniu poszłam do pokoju się przebrać w to :
  






Spiełam włosy i nałożyłam lekki makijaż . Po jakimś czasie Jade i Kate się obudziły .

                                                              *Oczami Kate*

                                                                         





Wszystkie zeszłyśmy na dół . Ja i Jade zrobiłyśmy sobie tosty . Gdy zjadłyśmy poszłyśmy się

przebrać :). Po chwili miałam na sobie to :
 



   A Jade to :


 


Później dziewczyny poszły oglądać telewizje , a ja postanowiłam się przejść.  Wzięłam torebkę

i wyszłam .  Szłam ulicami Londynu . Odwróciłam się.  W pewnym momencie potknęłam się. Ktoś

pomógł mi wstać . Nie wierzyłam w to co zobaczyłam . Był to ....
 

piątek, 4 października 2013

Rozdział 2 :))

                                                          *oczami Kate*
Lot minął szybko.Gdy wysiadłyśmy z samolotu na lotnisku czekała już na nas kuzynka Jade , która zawiozła nas do mieszkania Gdy otworzyłyśmy drzwi, zobaczyłyśmy korytarz,który prowadził do wielkiego salonu.Po środku stała duża,skurzana kanapa.Obok była piękna kuchnia.Weszłyśmy po schodach na górę,żeby zobaczyć nasze pokoje.Kiedy się już rozejrzałyśmy poszłam wziąść prysznic.Przebrałam się w to:




    *oczami Perrie*
Ja założyłam to :
                           

A Jade to :
                   
Po ok. 20 minutach wyszłyśmy z domu,żeby rozejrzeć się po mieście i zrobić zakupy ;) Najpierw poszłyśmy do kawiarni a potem kupić coś do jedzenia.Po 2 godzinach wróciłyśmy do domu i rozpakowałyśmy zakupy.Byłyśmy bardzo zmęczone więc poszłyśmy się wykąpać i położyłyśmy się spać ;)



          CZYTASZ=KOMENTUJESZ  ;3