*Oczami Perrie*
Wstałam o 6:20. Dziewczyny spały. Postanowiłam zejść na dół i coś zjeść . Zrobiłam gofry ;)).
Poszłam do salonu i zaczęłam jeść. Po skończeniu poszłam do pokoju się przebrać w to :
Spiełam włosy i nałożyłam lekki makijaż . Po jakimś czasie Jade i Kate się obudziły .
*Oczami Kate*
Wszystkie zeszłyśmy na dół . Ja i Jade zrobiłyśmy sobie tosty . Gdy zjadłyśmy poszłyśmy się
przebrać :). Po chwili miałam na sobie to :
A Jade to :
Później dziewczyny poszły oglądać telewizje , a ja postanowiłam się przejść. Wzięłam torebkę
i wyszłam . Szłam ulicami Londynu . Odwróciłam się. W pewnym momencie potknęłam się. Ktoś
pomógł mi wstać . Nie wierzyłam w to co zobaczyłam . Był to ....






