piątek, 11 października 2013

Rozdział 3 ;3


                                                              *Oczami Perrie*

 
Wstałam o 6:20. Dziewczyny spały. Postanowiłam zejść na dół i coś zjeść . Zrobiłam gofry ;)).

Poszłam do salonu i zaczęłam jeść. Po skończeniu poszłam do pokoju się przebrać w to :
  






Spiełam włosy i nałożyłam lekki makijaż . Po jakimś czasie Jade i Kate się obudziły .

                                                              *Oczami Kate*

                                                                         





Wszystkie zeszłyśmy na dół . Ja i Jade zrobiłyśmy sobie tosty . Gdy zjadłyśmy poszłyśmy się

przebrać :). Po chwili miałam na sobie to :
 



   A Jade to :


 


Później dziewczyny poszły oglądać telewizje , a ja postanowiłam się przejść.  Wzięłam torebkę

i wyszłam .  Szłam ulicami Londynu . Odwróciłam się.  W pewnym momencie potknęłam się. Ktoś

pomógł mi wstać . Nie wierzyłam w to co zobaczyłam . Był to ....
 

1 komentarz:

  1. Świetny!:D
    Pisz szybko dalej :P
    Zapraszam do mnie ;)
    http://loolopowiadaniao1d.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń